Úvod k blogu

12. února 2016 v 17:59 | Ticho
Moje vlastní fotka na úvod

Rozhodla jsem se, že by bylo nejlepší zahájit kariéru na mém novém blogu nějakým úvodním článkem.
Jsem blogerka Ticho. Tohle jméno jsem si vybrala, protože Ticho může být záhadné, klidné, výhružné, příjemné, osamocené i překvapené. Je to slovo, které může navodit různé pocity, a když se to vezme kolem a kolem, tak není ani kladné ani záporné. To slovo se mi prostě líbí.
Adresa blogu byla vybrána podle jedné mé povídky Stříbrné ještěrky. Napsala jsem ji už dávno, ale kamarádce se líbila. Je to takový symbol. Zvlášť slovo lacerta, které je latinské a znamená ještěrka. Já miluju ještěrky! Ještěrka je zkrátka mým symbolem.
A o čem budu psát? Rozhodně chci psát různé články na téma týdne a o matematice. Nebo třeba ještě o chemii a dalších školních předmětech. Ve škole mi to docela jde, takže bych se o své znalosti chtěla podělit s Vámi a pomoci Vám se studiem. Chodím na všeobecné gymnázium. Kdybyste něco nechápali, stačí se zeptat, ale raději bych se ptala aspoň týden napřed, protože asi nebudu mít tolik času Vám odpovídat. A prosím Vás neptejte se mě na zeměpis, protože ten mi moc nejde a nemám ho ráda. Jinak bych chtěla psát i o svých koníčcích a zážitcích, které s Vámi chci sdílet.
Doufám, že ten, kdož narazí na tento blog, ho nebude odsuzovat a že ho zaujme.
Byla bych ráda, kdybyste mi psali, co si o mých článcích myslíte a jestli mám někde nějaké překlepy, nebo nesmyslné věty, tak mi to prosím nahlaste. Mě osobně tyhle chyby štvou, ale někdy jsem se prostě moc líná si to po sobě přečíst. Když mě budete na nějaké chyby upozorňovat, byla bych ráda, kdybyste mi řekli aspoň jaký je to článek a odstavec. Děkuji mnohokrát.
Ticho
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama