Bez důvodu ráda za svůj blog

27. července 2016 v 7:40 | Ticho |  Zamyšlení nad tématem týdne
Svůj blog, stejně jako předešlý pokus, jsem si založila bezdůvodně. Měla jsem chuť si ho založit, a tak jsem začala psát články o čemkoli, co mě napadlo. A myslím, že jsem udělala dobře. Blog je pro mě prostor, kam můžu zakřičet, co si myslím, postěžovat si nebo se roztančit radostí.
Blog je velice zvláštní a jedinečné místo, které dává možnost projevit se každému, kdo o to má zájem. A k těm projevům má přístup kdokoli, kdo hledá. Blogeři se můžou navzájem ovlivňovat, spolupracovat spolu, komentovat cizí články. Dokonce v této komunitě dochází i k výzvám a soutěžím. Je to příjemná a svobodná společnost a už jen fakt, že do ní patřím, je velmi povzbuzující. Jsem sice jen drobnou dělnicí v tomto obrovském roji, ale tvořit roj je krásné. Byt mezi svými, setkávat se přes slova s mnoha zajímavými lidmi… To je to největší kouzlo blog.cz, protože tohle není jen nějaká stránka na internetu. Tohle je dav. Je to poklidně promlouvající dav, který se dokáže rozkřičet, když chce. Dav jedinců, kteří unikátním způsobem drží u sebe a vzájemně se podporují. Nechybí nám empatie ani smysl pro humor. O vážnou tvář ani řadu od srdce tu není nouze. Zdravá kritika, pochopení, pomocná ruka.
Blog je pro mě samé pozitivum a jsem hrda, že jeden bezvýznamný a zanedbatelný blog tvořím. Nestydím se za to, že mám blog, a je mi jedno, jestli si o mně někdo myslí, že jsem kvůli blogu divná. Ať si to myslí, když chtějí, ale mně to nevadí, protože tady můžu být sama sebou.
Ticho
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama